تبلیغات
لونه - طراحی سایت تفریحی و طراحی سایت سرگرمی با بازدید بالا

طراحی سایت تفریحی و طراحی سایت سرگرمی با بازدید بالا

خرید vpn

به جرأت می توان گفت عمومی ترین فراگیرترین مصرف مردم از اینترنت حاوی مسائل تفریحی و سرگرمی است. به همین خاطر وب سایتهای تفریحی که ببهتر ی طراحی شده باشند و محتوا مطالب آنها بخوب ی تامین شود از پر بازدیدترین سایت های اینترنتی می شوند. از گیم های آنلاین گرفته تا اخبار عکس های جالب و جـک و پیامک، چیزهایی هستند که همواره برای عموم مردم جذابیت دارند از طیف مخاطبان وسیع ی برخوردارند. هر شخصی با هر درجه ای از تحصیلات و موقعیت شغلی و اجتماعی به گذراندن لحظاتی مفرح نیازمند است قطعا هر از بعضی وقتها چشم ش به وب سایت های تفریح سرگرمی می افتد و از مطالب امکانات آنها مصرف می نماید .


طراحی وب سایت تفریحی و طراحی سایت سرگرمی حاوی چه نوع سایتهایی است؟

وب سایت های تفریح و سرگرمی (entertainment web sites) را می توان به دو دسته کلی تقسیم کرد. دسته وبسایت های مختص گیم آنلاین مسابقات آنلاین دسته دیگر سایت هایی که به تولید محتوای تفریحی سرگرمی می پردازند. وب سایت های گیم آنلاین اکثرا کمتر بهبقیه زمینه های تفریحی می پردازند به لحاظ طراحی نیز ممکن است ساختار امکانات مفرق ی داشته باشند، اما سایتهای تولید محتوای سرگرم کننده دامنه وسیع ی از سایتهای تفریحی را در بر می گیرند که اساس کار آنها ارائه همیشگی اخبار و مطالب سرگرم کننده است و ممکن است بخش جنبی هم در مورد گیم های آنلاین داشته باشند. پس ما در طراحی وبسایت 24 زمان ی راجع به وبسایت تفریحی سرگرمی حرف می کنیم بیشتر سایتی مد نظرمان است که محتوای تفریحی و سرگرمی تولید منتشر می نماید که در ادامه بیشتر به آن می پردازیم.
سایتهای تفریحی عموما حاوی چه نوع محتوا و امکاناتی هستند ؟

اخبار خاص و جذاب: محتوای این بخش از وب سایت های تفریحی با وبسایت های خبری مفرق است و بیشتر به اخبار اتفاقات خاصی می پردازد که حتی عنوان آنها باعث کنجکاوی و جذب مخاطب است. به ویژه چنانچه این اخبار حاوی عکس و ویدیویی از آن اتفاقات هم باشد.تصاویر ویدیو: خود عکسها و ویدیوها نیز می توانند حامل چیزهای جالب و مفرحی باشند. شبیه آنچه که اکثرا در شبکه های اجتماعی شاهد انتشار به اشتراک گذاشتنشان هستیم.افراد مشهور : یکی از امکانات وبسایت های تفریح و سرگرمی پرداختن به افراد مشهور است. آخرین اخبار و اطلاعات راجع به بازیگران سینما و تلویزیون، خواننده ها ستارگان ورزشی همراه با آلبوم تصاویر مصاحبه های آنها حتی شایعاتی که در مورد آنها وجود دارد، یکی از پر مخاطب ترین بخشهای سایت های سرگرمی جهان ست.عبارات بزرگان و داستانهای کوتاه و پند آموز: بی شک یکی از جذاب ترین پرطرفدارترین بخش های وب سایت های تفریحی است که نیز باعث نشاط روح و روان می شود هم می تواند بسیار آموزنده باشد در زندگی خوانندگان مفید واقع شود.طنز، لطیفه و اس ام اس های سرگرم کننده: نکات و مطالبی بسیار کوتاه که در قدیم بیشتر بصورت دهان به دهان امروزه بیشتر تلفن همراه به موبایل بین مردم می چرخد. وبسایت های تفریح سرگرمی بهترین محل برای جمع آوری و انتشار آنها است قطعا مورد استفاده کاربران بسیاری قرار می گیرند.و .... : دامنه موضوعات مختلف ی که می تواند برای مردم جنبه تفریح و سرگرمی داشته باشد فراتر از اینهاست و سایت های تفریح و سرگرمی به فراخور بضاعت خلاقیت به آنها می پردازند و از آنها در جهت فراهم کردن لحظاتی مفرح برای عموم مخاطبانشان بهره می برند.
سایتهای تفریح سرگرمی چگونه درآمد کسب میکنند؟

مـدل درآمدی وب سایت های سرگرمی بنا به طیف وسیع مخاطبان و ارتقا آمار بازدیدشان، بیشتر بر پایه تبلیغات است. یعنی وقتی یک وبسایت تفریحی بصورت همیشگی موفق به جذب تعداد بسیاری از بازدیدکنندگان در روز ماه و سال شود، می تواند بهترین محل برای تبلیغ وبسایتها و محصولات تجاری باشد. در این بین وبسایتهای سرگرمی دیگر و فروشگاههای اینترنتی ممکن است بهترین مشتریان تبلیغ در اینگونه وبسایتها باشند. علاوه بر فروش بنرها اگهی های تبلیغاتی، مالکان مدیران سایت های تفریح و سرگرمی هم می توانند نسبت به فروش اقلام محصولات متعدد و متناسب با بازدیدکنندگانشان كار کنند.

طبیعتا مهمترین هدف یک وب وب سایت تفریحی کسب آمار بالا و همیشگی بازدیدکنندگان است. قطعا برای جذب تبلیغات کسب درآمد، آمار بازدید باید زیاد همیشگی باشد. پس جذب بازدیدکننده جدید حفظ بازدیدکنندگان قبلی باید از مهمترین سیاستهای مدیران این وبسایتها باشد. ولی علاوه بر شیوه مدیریت سایت، شیوه طراحی وبسایت های تفریح و سرگرمی نیز بسیار با اهمیت است که طراحی سایت 24 تجربه و معرفت خوب ی از آن دارد و در ادامه به مهمترین نکات آن می پردازیم.
مهمترین خصوصیات ی طراحی وب سایت های تفریحی موفق چیست؟

1. طراحی سایت و قالب آن باید بر طبق آخرین معیارها و الگوریتمهای گوگل باشد تا محتوای وب سایت تفریحی ببهتر ی در نتایج جستجوی گوگــل ارتقا پیدا نماید . جذب بازدید کننده از موتورهای جستجو بهترین روش برای جذب بازدیدکننده و افزایش آمار بازدیدهای وب وب سایت تفریح و سرگرمی است.2. سرعت لود شدن صفحات و مطالب باید آنقدر مناسب باشد که بازدیدکننده متحمل طاقـت نامتعارفی نشود. زیرا بازدیدکننده ای که به قصد تفریح وارد وب سایت شما می شود چندان جدیتی ندارد و هر آنچه باعث صبر خستگی او شود در واقع برایش ضدحال است نه تفریح. پس با توجه به رقابت شدید وبسایت های تفریحی، از سایت شما صرف نظر کرده صفحه وبسایت دیگری را باز می نماید .3. گرافیک و چیدمان محتوای مختلف در طراحی سایت تفریحی بسیار حائز ارزش است. طراحی گرافیکی و چیدمان بخشهای مختلف وبسایت باید به گونه ای باشد که کاربر نیز مطلب مورد نظر را براحتی ببینید بخواند و هم نسبت به خواندن مطالب دیگر وبسایت جذب شود (تا آمار بازدید صفحات وب سایت افزایش یابد) هم متوجه بنرهای تبلیغاتی سایت شود آمار کلیک بنرهای تبلیغاتی ارتقا یابد.
امکانات طراحی سایت تفریحی و سرگرمی

علاوه بر امکانات معمول در تمام سایتهای محتوایی، وجود امکانات زیر برای سایتهای تفریحی ارزش حیاتی دارد:

دسته بندی بخش های مختلف سایت و امکان نمایش هر دسته بصورت گرافیکی در صفحه اصلی
قراردادن ماژولهای مختلف در نقاط مختلف هر صفحه از وب سایت با قابلیت درج متن، لینک، عکس، ویدیو و بنرهای تبلیغاتی
ثبت و مدیریت نظر کاربران در مطالب سایت
درج عکس ویدیو در تمامی صفحات و ماژولها
گالری تصاویر با امکان تعریف آلبومهای مختلف به تعداد نامحدود
درج و مدیریت نظرسنجی ها
ارسال خبرنامه

خصوصیات ویژگی ها ی طراحی وبسایت تفریحی بوسیله طراحی وب سایت 24

ما در مجموعه طراحی وب سایت 24 دارای تجارب معرفت بهتر ی از سایتهای سرگرمی و تفریحی هستیم. بر این اساس ما ابتدا قالب و معماری سایت را بصورتی کاملا منطبق با آخرین معیارها و الگوریتمهای گوگل طراحی می کنیم تا وبسایت به لحاظ فنی کاملا آماده معرفی به گوگــل ارتقاء در نتایج جستجوی گـوگل باشد. علاوه بر آن ما می توانیم به مدیر یا مدیران سایت آموزش دهیم که چگونه به انتخاب کلمات کلیدی پر بازدید بپردازند چطور محتوای مناسب آن کلمات را در سایت درج منتشر کنند تا بازدید خوب ی از موتورهای جستجو بدست آورند. ضمن اینکه طراحی وب سایت 24 این قابلیت را نیز دارد که پروژه هایی برای ارتقاء وبسایت تفریحی سرگرمی در موتورهای جستجو در کلمات کلیدی پر بازدید تعریف اجرا نماید .از نظر گرافیکی نیز طراحی وب سایت 24 با طراحی اختصاصی قالب سایت شما، شکل و شمایل مفرق منحصر بفردی نسبت بهبقیه سایتهای سرگرمی ایجاد می نماید و معیارهای مهمی چون سادگی زیبا یی را با هدف افزایش جذابیت برای کاربران و راحتی آنها در مصرف از وب سایت در آن لحاظ می نماید .یکی دیگر از نکات با اهمیت در طراحی وبسایت های سرگرمی چیدمان بخشهای مختلف وب سایت است که طراحی وب سایت 24 با استفاده از تجارب قبلی ارزیابی دقیق سایت های تفریحی موفق و همین طور با توجه به انعطاف زیادی که در CMS اختصاصی خود دارد، سایت تفریحی شما را به گونه ای طراحی می نماید که قابلیت بالایی برای به اصطلاح به "دام انداختن کاربران" داشته باشید. به این مفهوم که هر کاربری که از هر منبعی به هر پارت مطلبی از وبسایت شما وارد شود، بعد از مطالعه آن مطلب قطعا به سمت مطالب دیگر نیز جذب شود صفحات زیادتری از سایت شما را بازدید نماید . در این مورد نکات مفید ی از حیث شیوه مدیریت محتوای سایت نیز وجود دارد که در حین اجرای پروژه قطعا به اطلاع شما مدیر وب سایت عزیز می رسانیم.از دیگر ویژگی ها ی طراحی سایت های ما این است که سیسـتم مدیریت محتوای ساده سریعی را که از اساس توسط متخصصان ما مناسب برای زبان فارسی نوشته شده است در اختیار شما قرار می دهیم شما بوسیله آن قطعا با راحتی و سرعت بیشتری محتوای سایت را ظهور می بکنید تصاویر و ویدیوهای خود را روی وب سایت قرار می دهید.


  • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   
How does Achilles tendonitis occur?
یکشنبه 15 مرداد 1396 05:16 ب.ظ
Good way of telling, and good post to take data regarding my presentation topic, which i am going to
deliver in university.
Can you lose weight by doing yoga?
شنبه 14 مرداد 1396 01:12 ق.ظ
Thanks for sharing your thoughts about What causes pain in the back of the heel?.
Regards
How long does it take to recover from Achilles injury?
دوشنبه 9 مرداد 1396 09:54 ب.ظ
Hmm it appears like your website ate my first comment (it
was extremely long) so I guess I'll just sum
it up what I submitted and say, I'm thoroughly enjoying
your blog. I too am an aspiring blog writer but I'm still new to everything.
Do you have any tips and hints for rookie blog writers? I'd really appreciate it.
foot pain arch
دوشنبه 12 تیر 1396 04:46 ب.ظ
Hi there, You have done an incredible job. I'll certainly digg it and in my opinion recommend to my friends.
I'm sure they will be benefited from this web site.
foot pain arch
دوشنبه 12 تیر 1396 04:42 ب.ظ
Hi there, You have done an incredible job. I'll certainly digg it and in my opinion recommend to my friends.
I'm sure they will be benefited from this web site.
foot pain dehydration
جمعه 9 تیر 1396 08:50 ق.ظ
These are actually great ideas in concerning blogging. You have
touched some nice points here. Any way keep up wrinting.
std testing
جمعه 2 تیر 1396 10:22 ب.ظ
بسیار قلب از خود نوشتن در حالی که
ظاهر شدن مناسب اصل آیا واقعا حل
و فصل بسیار خوب با من پس از
برخی از زمان. جایی درون پاراگراف شما موفق به من
مؤمن متاسفانه فقط برای while. من
این کردم مشکل خود را با فراز در مفروضات و یک خواهد
را خوب به کمک پر همه کسانی
معافیت. اگر شما که می توانید انجام من را قطعا بود
در گم.
manicure
چهارشنبه 23 فروردین 1396 09:36 ب.ظ
Hello! Do you use Twitter? I'd like to follow you
if that would be ok. I'm definitely enjoying your blog
and look forward to new updates.
BHW
چهارشنبه 23 فروردین 1396 09:22 ب.ظ
May I simply just say what a comfort to uncover somebody who truly knows what they're discussing over the internet.
You actually understand how to bring a problem to light and make it
important. More people should look at this and understand this side of your story.

I was surprised you're not more popular since you most certainly have
the gift.
manicure
سه شنبه 22 فروردین 1396 07:01 ق.ظ
Greetings! This is my first comment here so I just
wanted to give a quick shout out and tell you I truly enjoy reading your
articles. Can you recommend any other blogs/websites/forums that cover the
same topics? Thank you!
manicure
یکشنبه 13 فروردین 1396 04:49 ب.ظ
What i don't understood is in fact how you're not really
a lot more smartly-preferred than you may be right now.
You're very intelligent. You know therefore significantly when it comes to this
subject, produced me in my opinion imagine it from numerous various angles.
Its like men and women are not fascinated until it's something to accomplish with Lady gaga!

Your personal stuffs great. Always care for it up!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
آخرین پست ها

دامنه چیست ؟..........چهارشنبه 28 مهر 1395

دانلود موزیک نو جی دال به نام یآدم تو را فراموش..........دوشنبه 18 مرداد 1395

دانلود موسیقی جدید مهدی جهان ی، علیشمس به نام مدیونم به تو..........چهارشنبه 23 تیر 1395

روانشناسی-بررسی میزان عزت نفس کارکنان مجرد ومتاهل بیمارستان حکیم..........سه شنبه 4 خرداد 1395

کاسنی در طب سنتی..........دوشنبه 27 اردیبهشت 1395

متن آهنگ حمید عسکری ایده آل..........پنجشنبه 23 اردیبهشت 1395

استفاده از Arpegiation جهت تولید و ساخت ملودی های تنال..........پنجشنبه 16 اردیبهشت 1395

استفاده از Arpegiation جهت تولید و ساخت ملودی های تنال..........پنجشنبه 16 اردیبهشت 1395

افزایش فروش در شرایط رکود و بازار دشوار..........دوشنبه 19 بهمن 1394

خانه / کسب در آمد / کسب در آمد از طریق پاسخ دادن به نظر سنجی های آنلاینکسب در آمد از طریق پاسخ دادن به نظر سنجی های آنلاین..........شنبه 12 دی 1394

مقایسه لایه های مـدل OSI و مدل TCP/IP..........سه شنبه 8 اردیبهشت 1394

طراحی سایت تفریحی و طراحی سایت سرگرمی با بازدید بالا..........سه شنبه 8 اردیبهشت 1394

چطور بر تعریق زیاد فائق شویم؟ ..........یکشنبه 23 فروردین 1394

جدیدترین جوکهای باحال خنده دار لاین و وایبر ..........یکشنبه 23 فروردین 1394

عکس های جدید لیلا اوتادی اردیبهشت ۹۴ ..........شنبه 22 فروردین 1394

همه پستها